Menu BIP

Aktualności
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Aktualności
XXIII Gminny Konkurs Omnibus
2 czerwiec 2026
2 czerwca uczennica klasy III Maria Ozimek reprezentowała naszą szkołę w XXIII Gminnym Konkursie "Omnibus", który odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich.
Konkurs skierowany był do uczniów klasy III i obejmował zagadnienia z języka polskiego, matematyki, przyrody, muzyki oraz wiedzy ogólnej o regionie i Polsce. Uczestnicy rozwiązywali test wiedzy.
Uczennica naszej szkoły wykazała się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz umiejętnością logicznego myślenia. Godnie reprezentowała placówkę, prezentując wysoki poziom przygotowania oraz kulturalne zachowanie.
Udział w konkursie był dla Marysi cennym doświadczeniem, rozwijającym zainteresowania i motywację do dalszej nauki.
Gratulujemy uczestnictwa oraz dziękujemy rodzicom za wsparcie w przygotowaniach.
Uczennica naszej szkoły wykazała się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz umiejętnością logicznego myślenia. Godnie reprezentowała placówkę, prezentując wysoki poziom przygotowania oraz kulturalne zachowanie.
Udział w konkursie był dla Marysi cennym doświadczeniem, rozwijającym zainteresowania i motywację do dalszej nauki.
Gratulujemy uczestnictwa oraz dziękujemy rodzicom za wsparcie w przygotowaniach.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jerzy Bienias (2026-06-02 19:15:56)
Liczba odwiedzin: 164353
Informację wprowadził(a): Jerzy Bienias (2026-06-02 19:15:56)
Liczba odwiedzin: 164353
Banery dolne
Galeria zdjęć
Nasza galeria
{gallery_main_}








