Menu BIP

Aktualności
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Aktualności
Gminny Konkurs Czytelniczy
2 czerwiec 2026
27 maja reprezentanci klas 1–3 naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Czytelniczym, który odbył się w Zespole Placówek Oświatowych w Kadłubie.
Naszą szkołę reprezentowali:
Naszą szkołę reprezentowali:
- klasa I – Antoni Pompa,
- klasa II – Stanisław Wolak,
- klasa III – Emilia Deja.
Uczniowie zmierzyli się z testem sprawdzającym znajomość wcześniej przeczytanych lektur. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem, wiedzą oraz odwagą, podejmując konkursowe wyzwanie.
Ogromny sukces odniósł Antoni Pompa, który zdobył I miejsce indywidualnie wśród uczniów klas pierwszych, uzyskując maksymalną liczbę punktów z testu. Serdecznie gratulujemy tego wspaniałego osiągnięcia!
Choć drużynowo nie udało się stanąć na podium, dla nas wszyscy uczestnicy są zwycięzcami. Przeczytali wskazane lektury, chętnie podjęli wyzwanie i z dumą reprezentowali naszą szkołę.
Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Ogromny sukces odniósł Antoni Pompa, który zdobył I miejsce indywidualnie wśród uczniów klas pierwszych, uzyskując maksymalną liczbę punktów z testu. Serdecznie gratulujemy tego wspaniałego osiągnięcia!
Choć drużynowo nie udało się stanąć na podium, dla nas wszyscy uczestnicy są zwycięzcami. Przeczytali wskazane lektury, chętnie podjęli wyzwanie i z dumą reprezentowali naszą szkołę.
Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jerzy Bienias (2026-06-02 19:21:14)
Informację zmodyfikował(a): Jerzy Bienias (2026-06-02 19:21:19)
Liczba odwiedzin: 164329
Informację wprowadził(a): Jerzy Bienias (2026-06-02 19:21:14)
Informację zmodyfikował(a): Jerzy Bienias (2026-06-02 19:21:19)
Liczba odwiedzin: 164329
Banery dolne
Galeria zdjęć
Nasza galeria
{gallery_main_}








